سوال از امام جمعه محترم اصفهان

این جمعه نیز امام جمعه محترم اصفهان به نظرمطلبی را بازگو نمودند که اشخاص زیادی به آن اعتقاد ندارند  من جمله  بنده به شدت نسبت به این مساله انتقاد دارم.

ان شا الله که ایشان به انتقادات بنده پاسخ مقتضی بدهند.

جمله نقل به مضمون ایشان در نماز جمعه این هفته مورخ 26 اسفند 90: " خوب دیشب دیدید که حکم مجمع تشخیص مصلحت نظام به مدت 5 سال داده شد ... و از جمله ریاست رییس مجلس خبرگان 5 سال دیگر تمدید شد و خوب است افرادی که یک عده را متهم  به بی بصیرتی می نمایند خودشان مشاهده نمایند چه اندازه بی بصیرت هستند !"

حضرت مستطاب جناب آیة الله سید یوسف طباطباییان نژاد

سوال بنده اینجاست؟

به نظر جنابعالی آیا آقای هاشمی مواضع انقلابی دارند؟ آیا جنابعالی بر این اعتقاد هستید که ایشان قصد حفظ نظام و حفظ ولی فقیه را دارند؟

آیا جنابعالی به یاد دارید سخنان فرزند آقای هاشمی که می گفت اگر پدرم رییس جمهور شود قانون اساسی را اصلاح می نماید و در اولین کار اصل ولایت فقیه را بر میدارد و یا شورایی مینماید؟

آیا جنابعالی به یاد دارید سخنان توهین آمیز فائزه هاشمی دختر ایشان را در توهین به رهبری نشنیده اید؟ آیا این خانم در سخنرانی خود با بی ادبی تمام نگفت (آیة الله) خامنه ای احمدی نژاد می خواهد. او هیچ گاه رهبر ایران نبوده است. او نه در دوران ریاست خودش نه در دوران پدر نه در دوران خاتمی رهبر نبوده است و با ورود احمدی نژاد رهبری میکند؟

آیا شما در عناد مهدی هاشمی و فائزه هاشمی شک دارید؟ آیا ندیده اید نخوانده اید بودجه های میلیونی برای فتنه گری در سال 88 را؟ آیا اعترافات متهمان مبنی بر پول شویی های مهدی هاشمی را نشنیده اید؟ آیا ندیدید مصاحبه خانم ایشان عفت مرعشی را مبنی بر اینکه به خیابان ها بریزند اگر تقلب شده بود؟

آیا آیة الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی از بچه های خود تبری جسته اند یا مدام دفاع نموده اند؟

آیا شخص ایشان در سخنرانی های متعدد خود نظام را متهم ننموده اند؟ آیا فتنه گران با ایشان ملاقات های متعدد نداشته اند؟ آیا شعار معاندان نظام و فتنه گران را مبنی بر هاشمی هاشمی حمایت حمایت نشنیده اید؟ آیا نامه بدون سلام و والسلام ایشان را نخوانده اید؟ آیا ایشان در نامه خود مقام معظم رهبری را تهدید به مشتعل شدن آتشفشان ها ننمودند؟

آیا در جدیدترین حرکت خود در 12 اسفند ماه ایشان نظام را متهم ننمودند؟

در کجای مواضع ایشان جنابعالی ذره ای موضع علیه فتنه گران مشاهده نموده اید؟ به نظر جنابعالی ایشان در 9 دی کجا بودند که نتوانستند در آن مراسم شرکت نمایند؟

سوالات دیگری بنده دارم پیرامون تنفیض ایشان توسط مقام معظم رهبری:

جناب آیة الله طباطباییان نژاد امام جمعه محترم مردم اصفهان

آیا در تاریخ پر از تنفیض احکام اشخاص مخالف- توسط پیامبر اکرم صلوات الله علیه و امیر المومنین علیه السلام بنا بر مصالحی نمیباشد. آیا امیر المومنین حکم قاضی شریح را امضا ننمودند؟ آیا امیرالمومنین توانستند بر حکومت شام تسلط یابند؟ آیا افراد مختلف از حاکمان خلیفه سوم بر ایشان تحمیل نشدند؟

آیا واقعا به نظر شما مقام معظم رهبری به دلیل اعتماد به ایشان حکم ایشان را ابقا نمودند یا مصلحت در این بوده است که جهت مدیریت ایشان حکم ایشان ابقا شود.

جناب آیة الله طباطباییان نژاد امیدوارم این سوالات به محضر جنابعالی برسد و شبهات نزد بنده را رفع نمایید....

با تشکر

و من الله توفیق

/ 2 نظر / 24 بازدید
با بصیرت

آب رو بریز اونجا که میسوزه ! [زبان]

یحیی

ابتکار جالبی بود. باید وقت دیدار حضوری بگیری و بری