نامه تامل برانگیز دکتر عبدل سروش به دکتر احمدی نژاد

نامه ای که در نظرتان می گذرد نامه  ی فرضی دکتر به دکتر است ببینید قلم شیوای استاد را!

سلام بر دکتری که تمامی هستی خائنانه ی دهشت آور تاریکی در نزدیکی باغچه ی حیات داغ دار بی نام و نشان در آستانه ی بی پروایی های دائم از نقطه های مثبت عشق در دیار عاشقان و مشتاقانی که از یک دوست بچه ای دارند و می خواهند بزرگ شدنش در فصل پیر زمستان را همه ی  قائنات متشکل را به دیدار دوباره ی با شکوه فرزانه ایت که دیگر تاب دیدن صحنه های بدیع درخشان سرسام آور را ندارند بکند است.

اکنون که در دوران طلایی درخشان و نقزه ای مانند روییدن شاخه های گل شب بو و غنچه های کبوتری پروانه ای دیدار دوباره قرار گرفته ام نه آن چنان می توان حس شیرین خستگی و درماندگی پیرزن جوالدوز دم درب خانه  را بیان کرد که دیگر خستگی هدفمندی یارانه ای در دیر غربت و راز هستی شاخه های درختان نوبهار دانست.

لیک اگز خوب بنگریم دیگر نه می توان به دنبال لاله های خونین دشت های بی پناه غم گسای بی بهانه ی بی بهار در پشت بام افغان گشت و نه از پی لانه های کوچک و بی مثال که همچون کلبه ای حقیرانه در اوج همایون صفتی در لا به لای خس و خاشاک، درختان تنومند صنوبر بی نیازی به آنان چنان گذشتی روی آورده است که می تواند کل چاگ دیوار که بر سر منشا این ممالک گستریده است را بشورویاند و دلاوری های عده ای جان سخت را به طبیعت نرم خداوند دادگار حکیم پناه دهد.

از آنجایی که میدانم خوانندگان گرامی وقتشان با ارزش تر و ذی قیمت تر از این مطالب واهی است از ادامه دادن بیشتر این نامه خودداری می نمایم و شما می توانید خود ادامه دهید !!!!!!!!!!!!!!!!

 

/ 10 نظر / 28 بازدید
دیوار

سلام.من که هیچی نفهمیدم.بیکاری میای اینا رو مینویسی؟حد اقل قشنگ تر بنویس

دیوار

این عکسه کنار اسم من کی اومد؟نقشه است؟نقشه جهانه به نظرم.کی گذاشته؟برای چی اینو گذاشته؟ از همه این حرفا گذشته؛برام دعا کن که داغونم

دیوار

شما قصد آپ کردن نداری نه؟

آفاق ظهور

دست‌ش توی دست‌ پیامبر است، جبرییل که لحظاتی پیش آمده بود و «بلّغ ما اُنزِل اِلیکَ مِن رَبّک» را آورده بود، حالا سر از پا نمی‌شناسد. کافی‌ست محمّد «من کنتُ‌ مولاه فهذا علیٌّ مولاه» را فریاد بزند. تا پیغام خدا را در گوشِ او زمزمه کند: «اَلیَوم اَکمَلتُ‌ لکُم دینکُم». ........................................................ عید ولایت مبارک [گل]

حسن امکانی

با سلام! هوا هوای محرم است..سری هم به ما بزن. سری هم به ما بزن.

دیوار

آقا من مطلب جدید میخوام تو داری چی کار میکنی اونجا؟

fadayemam

سلام، میگند نیروگاه اتمیبوشهر روی خطوط گسل زلزله ساخته شده. درسته که نیروی اتمیحق ما است ولیبا این همه بدبختی ژاپنیها در نیروگاه زلزله زدشون، ما چرا انقدر دنبال نیروی اتمیهستیم. اگر این روسیها بلد بودند هواپیما بسازند انقدر ملت تلف نمیشدند. حالا همینها میخواهاند برای ما نیروگاه اتمیبسازند. آقایان تا این ملت بیچارهٔ ایران را به کشتن ندن ول کن نیستند. روسیها در چرنوبیل گند زدند و کلی

یاس سپید

هآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ ایکه وگفته یعنی چه؟!!!!!!!!!!!! یعنی هدفمندی خوب بوده؟!!!!!!!!!! پیرزنه جوالدوز راضی بوده؟!!!!!!!!!!!!!!