دانلود فیلم ظهور بسیار نزدیک است... با لینک مستقیم به همراه نقد غیر مستقیم

به سه دلیل عمده با فرض صحت مندرجات آن نباید این فیلم تهیه می گردید...

١)      در کل نشانه ها و علایم ظهور بسیار زیبا هستند، از این لحاظ که آدمی را امید می بخشد به ظهور و بنابر این هر چیزی که باعث گردد این امید ناامید شود باطل خواهد بود. بنابر این درباره ی نشانه ها و علائم تنها اعلام آن ها کافی است و اصلاً نیازی به تعیین مصداق ندارد چرا که اگر مصداقی به اشتباه تعیین گردد و فرد تعیین شده از دنیا برود بنابر این معادلات شخص به هم ریخته می شود و ممکن است به اصل موضوع ظهور ضربه بزند که مسلماً قابل توجیه نخواهد بود. چرا که در زمان های قبل نیز شرایط زمانی مطابق اکنون پیش می امده است و مصداق هایی تعیین می گردیده اند لکن به  صلاحدید خداوند منان ظهور تعویق می افتاده است و تمامی مصداق ها از بین می رفتند که خود این باعث اضطراب و نگرانی و ایجاد شبهه میان شیعیان می گردد.

لازم به ذکر است بنده نیز بسیار به این شرایط امیدوار هستم و واقعاً شرایط جهانی بسیار هستند و بسیاری مصداق ها بسیار نزدیک به علائم ظهور است. لکن اگر آن مصداق ها همان موارد مذکور در علائم باشند که به زودی سپاهیانشان حرکت می نمایند و با ظهور حضرت همه چیز آشکار می گردد. اما اگر در مصداق ها خلافی باشد چه؟

٢)      این مستند و پخش در این وسعت با وجود چنین محتوایی اشتباه محض این عزیزان بوده است. چرا که در هیچ کجای این مستند قسمت های جذبی وجود ندارد چه بسا که باعث به وجود آمدن تهمت های زیادی علیه حزب الله شده است و عده ای نافهم در جامعه تلقین می کنند که این ها مقدمات معرفی فلان مرجع به عنوان امام زمان است. تا بدانجا که در دل برخی بچه های مثبت و حزب اللهی نیز رخنه کرده و بعضاً دچار سردرگمی شده اند. بنابر این چرا یک چنین مستندی که باعث ریزش های فراوانی است و دهان یاوه گویان راعلیه حزب الله به بدگویی باز می کند در این وسعت نشر بیابد.

٣)      به حمد الله حزب الله متقن ترین ادله را دارد و برای اثبات حقانیت خود نیازی به دست آویز کردن یک چنین مسائلی ندارد. بنابر این نباید گره ای که با دست باز می شود را با دندان گره ی کور کرد که هیچ کس نتواند آن را باز کند. دلایل ما آن قدر محکم است که جبهه های مخالف را به فحاشی و هوچی گیری وا میدارد و اکنون جریانی که از خود هیچ نداشته و ندارد با این مستند علمی بر پا کرده و به تبلیغات با دید روشنفکری می پردازد.

 

بنابر این حالا که این نقد را خوندی دیگه نمی خواد دانلودش کنی. اگرم نخوندی برای بنده ارزش قائل نشدی و انتظار نداشته باش که من برات فیلم را گذاشته باشم!!!!

/ 186 نظر / 194 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هموطن

همین کسانی مثل شما که جای دیگران می بینند و نقد می کنند و منع می کنند؛ کسانی هستند که بیش از همه به دین ضربه می زنند...خداوند به انسان اختیار و شعور داده و هرکس می تواند نقد خویش را داشته باشد. شما مثل کسی برخورد کرده اید که حق دارد به جای همه ببیند و نقدش را به خورد همه بدهد و به نوعی به بقیه مردم بگوید که من دیده ام و همین نظر من بس تان است و لازم نیست شما ببینید و نظر مستقلی داشته باشید... خواسته یا ناخواسته به دیگران توهین کرده اید....و از طرفی این روند تحریک امیز را در پاسخ به نظرات ادامه داده اید... گذشته از توهین آمیز بودن برخی نظرات پاسخ شما هم به نوعی بوده که ظاهرا بیشتر به دنبال اثبات خود و نظرتان و دفاع از خودتان بوده اید نه به دنبال آنچه حق می پندارید... آیا بهتر نبود با روندی منطقی تر و مهربان تر نظر خود را اعلام می کردید و به جای برانگیختن خوانندگان آنها را به تعامل نظر تشویق می کردید... گاه تنه فاصله ی انسان تا بهشت فقط منیت اوست...چیزی که در این پست وبلاگ و پاسخ هایتان پیداست نیز همین است: ((منیت))... حتی در طلب بخشش و دعا نیز این سایه ی سنگین پیداست... همه منیت دارند ولی وقتی خود را نماینهد

حقیقت جو

نقد رو خوندم ولی اخرش متعجب موندم که چقدر یک نفر میتونه بیشعورو کله خراب باشه که اینطور به نظر وعقاید دیگران توهین و بی اعتنایی کنه : "بنابر این حالا که این نقد را خوندی دیگه نمی خواد دانلودش کنی.!!! اگرم نخوندی ..."!!!! وبالاخره دوباره به این نتیجه رسیدم که شما مومن نماهای ریشی وعمامه ای شیاطین واقعی هستید وقصد فریب مردم رو دارید و نشان ان هم اینهمه سانسور و دروغ و محروم کردن مردم از فهمیدن واقعیات و همین شماها اگه امام زمان هم ظهور کنه شهیدش میکنین تا اماما !!ومرجع تقلیدای!! دروغین خودتونو به مردم غالب کنین غافل از اینکه به لطف خدا بالاخره پلیدان مومن نما وفریبکار به تحت السقر رفته ونقره داغ خواهند شد خدایا انروز را نزدیک گردان وحیله اینان را به خودشان بازگردان

محسن

خاک بر سرت که هم آبروی خودتو بردی هم آبروی دینتو مطمئن باش هیچکس اینقدر احمق وبیکار نیس که وقتی داره دنبال دانلود یک مستند می گرده خزعبلات تو رو بعد از اینکه می بینه از لینک دانلود خبری نیس بخونه یه چیزم می گم آویزه گوشت کن اگر قصدت خیره ومی خوای به نفع دینت عمل کنی دیگه از این مدل پستها نذار چون عمرا به هدفت نمی رسی اما اگه می خوای خودتو آدم زرنگی نشون بدی این راهش نیس تو وب هزاران راه واسه این هدفت می تونی پیدا کنی حالام برو عمویی به کارت برس بازم میگم خاک بر سرت..

احمد

امام زمان شما هم نکنه مثل شما میخواد مردم رو به خودش جذب کنه!!! مرد حسابی تیتر زدی :"دانلود فیلم ظهور بسیار نزدیک است... با لینک مستقیم به همراه نقد غیر مستقیم" بعدش مردم رو سرکار میذاری!... به خاطر وجود امثال شما ریاکاران و دروغگویان است که از امام و زمانتان متنفرم... شما دین و امام را فقط برای منافعتان می خواهید وگرنه امام زمان و غیرزمان کشکی بیش نیست...بنده خدا گنجی یه حرفی زد گفت هیچ دلیل عقلی برای اثبات امام زمان وجود نداره به جای پاسخ به نقدش تکفیرش کردید!!!

ماسون بزرگ

خیلی کارت درسته.در جهت ما کار می کنی.100 تا ستاره بهت هدیه می دم.

نا شناس

لعنت خداوند بر تو حقیره بیچاره.....

امين

ممنون

امير از شيراز

برادر عزيز ! آيا در قران نخوانده اي كه مومنين را به وفا در عهد و پيمان فرا مي خواند ؟ براي نمونه سوره ی احزاب آیه ۷۰ : "یا اَیُهَا لَّذینَ آمَنوا اتَّقُوا اللهَ وَ قولوا قُولاً سَدیدا" ای آنکه ایمان آورده اید تقوا پیشه کنید و سخن راست و استوار گویید. و در احاديث صداقت به نشانه اهل ايمان اشاره شده امام صادق ـ علیه السلام ـ می فرماید: «لاتَنْظُروُا الی طُولِ‌ رُکُوعِ الرَّجُلِ وَ‌ سجودِهِ، فَاِنَّ ذلِکَ شَئءٌ قَدِ اعْتادَهُ وَ لَو تَرَکَهُ استَوحَشَ لِذلِکَ‌ ولکِنَ انْظُرُوا الی صدقِ حدیثهِ وَ اَداءِ‌ اَمانَتهِ» سفینهالبحار، ج 2، ص 18 (برای شناخت تدین افراد) به طولانی شدن رکوع و سجده او نگاه نکنید چرا که به آن عادت کرده و اگر ترکش کند، وحشت زده می شود، لیکن به راستگویی و امانتداری او توجه کنید. اگر هم به شوخي دروغ گفته ايد كه در احاديث دروغ شوخي به شدت نهي شده و اگر مكر . حيله اي بوده براي خودندن آن كه حديث نقل شده است كه از ما نيست آنكه بادر ايماني خود را با مكر و حيله بفريبد پس در هر حال شما اقدام خلاف دين و اخلاق انجام داده و نه نفعي به دين و اسلام نرسانده ايد كه خواننده اي را

MojtabaMax

من اینارو قبلا هم خوندم،مستند رو از کجا تهیه کنم؟؟؟؟؟؟

محمود

گوسفند