مشایی همان فتنه ی بزرگتر خواهد بود؟

ابتدا سال نو را به همه شیعیان تبریک گفته و دعا می کنیم که خداوند امسال را آخرین سال غیبت ولی امرمان حضرت صاحب الزمان عج قرار دهد.

همانگونه که اغلب حزب اللهی ها دغدغه و نگرانی فتنه بعدی و گذراندن آن را به دلایل مختلف بالاخص تذکرات عدیده حضرت امام خامنه ای در ذهن دارند، گمانه زنی های زیادی مبنی بر اینکه آقای مشایی فتنه ساز بعدی می باشد و دکتر احمدی نژاد هم قسمتی از این پازل خواهد بود وجود دارد که البته این نظرات به دلیل رفتارهای نا به هنجار طرف مقابل می باشد تا بدان جا که تذکر آیت الله مصباح یزدی مبنی بر وجود تفکرات فراماسونری در دولت را به همراه داشته است. لکن همانگونه که از افراد مختلف من جمله جناب حجت الاسلام و المسلمین طائب و آیت الله سید احمد خاتمی شنیده اید که آقای مشایی توانایی ایجاد یک فتنه بزرگ تر را ندارد. چرا که نه پایگاه مردمی دارد و نه در چشم خواص وجهه ای علاوه بر این فاقد محبوبیت بین اشخاص بالاخص بچه حزب اللهی ها می باشد. بنابر این تمام قدرت آقای مشایی در توجیه مسئولین و معامله با آنها بر سر قدرت خواهد بود.

مشایی نه پس چه کسی؟

همانگونه که مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان را اصلی ـ فرعی نمودند، در جاهای مختلف بیش از اندازه ی یک فرع به آقای مشایی سپرده می شود و متاسفانه از اتفاقات اصلی غفلت کرده و بعضاً به آنها سپرده می شود.

اصولاً به نظر می آید فرد یا افرادی که توانایی ایجاد فتنه ی بزرگتر را داشته باشند باید مشخصه های زیر را دارا باشند:

ـ در چشم مردم از مقام معنوی برخوردار باشند

ـ دارای پایگاه های مردمی باشند

ـ دارای حصار معنوی باشند.

ـ حرف او را حرف دین بدانند.

ـ مسلط به علوم دینی بوده و قدرت مخلوط کردن حق و باطل را داشته باشند.

 

این شخص مسلماً می تواند فتنه ای عظیم را ایجاد کند. این فرد می تواند نا فهم یا با غرض باشد. از طرفی در روایات و آیات متعددی که پیرامون وقایع قبل از ظهور آمده است فتنه های بزرگ و درگیری میان علمای شیعه است تا بدانجا که اولین گروه قیام کنندگان علیه حضرت صاحب الامر و الزمان گروهی از شیعیان خواهند با وجود اینکه مسیحیان فوج فوج به سمت مسیح می روند که دست در دست حضرت مهدی می باشد

امروز در سایت های ضد انقلاب گشت و گذاری می کردم که خبر بیانات یکی از علمای عالی قدر قم در تمامی آن سایت ها به چشم می خورد. بیانات ایشان را مطالعه کردم و با چند نفر در قم و اصفهان تماس گرفتم که از آن بیانات مطمئن شوم. البته در اینجا باید از خبرگزاری های داخلی گله کرد که چرا یک همچنین بیانات مهمی بازتاب مردمی داده نمی شوند؟ و در نتیجه سلب اعتماد خود می گردند؟

در همان لحظه به یاد صحبت های جناب دکتر کوچکزاده افتادم که می گفتند در فتنه ی بعدی مراجع روبروی هم می ایستند و یک نزاع بین شیعیان به وجود خواهد آمد و احتمالاً این همان فتنه ایست که امیر مومنان می فرمایند شیعیان ما در هر کجا باشند گرفتار آن فتنه می شوند....؟

به نظر شما برای عدم گرفتاری در این فتنه و گذر از آن چه باید کرد؟؟؟

با وجود دفاتر علمایی که با کوچکترین انتقاد یا حتی پرسشی شخص را تکفیر می کنند و به حماقت و تندروی جوانان نسبت می دهند آیا گذرگاهی امن خواهد بود که بتوان از آن عبور کرد؟؟؟

والعاقبة لاهل التقوی و الیقین

 

/ 6 نظر / 9 بازدید
عمار

مطلب مشکل داره نمایش داده نمیشه

سد حمید

قشنگ بود از شما چنین مطلب منطقی ای بعید بود!!

دیوار

سلام سید.سال نو ات مبارکا باشد.یادم رفته بود که تو هم در عالم مجازی هستی.البته از حق نگذریم مسافرت هم بودم لوگوی وبت خیلی خوب شده.مطلبت رو هم خوندم و فیض بردم

دیوار

رفته بودم راهیان نور.خیلی خوش گذشت.جات خالی شدیدا.در ضمن فیض رو شما به ما دادی

میم.عین

به نظرم حمایت های بی دلیل رییس جمهور از مشایی هیچ دلیلی نداره مگر مسائل شخصی والا "اسلام ایرانی" نه تنها مورد استقبال بچه مذهبی ها نیست بلکه داره نسبت به دولت ایجاد بدبینی میکنه

م

مشایی همون دجال است