رای من سید حسن خمینی!!!

همانطور که در خبرگزاری ها مطالعه کردید خبر اعلام کاندیداتوری سید حسن مصطفوی  جزو خبرهای مهم بوده است.

راستش بنده از اول هم نظرم این بود که ایشان میاید و اگر بیاید رای می آورد و دوستان خلاف نظر بنده می گفتند امکان ندارد بیاید و از این قبیل تحلیل ها.

البته هنوز هم تا انتخابات ریاست جمهوری راه بسیار طولانی در پیش داریم و قضاوت بسیار سخت است. ان شاالله که تا آن زمان حضرت صاحب الامر و الزمان ظهور نمایند و خودشان رسما زمام امور را در دست بگیرند.

اما به هر حال احتمالی هست که آقای سید حسن خمینی وارد انتخابات شوند. شاید برخی دل نگران شوند مثل خود بنده که ابتدا کمی ناراحت شدم اما بعد متوجه شدم که ایشان برکتی خواهد بود...

راستش را بخواهید بنده بسیار دل نگران آقای احمدی نژاد هستم و از طرفی از دست آقای اسفدیار رحیم.م بسیار عصبانی و دلخور هستم.

بنابر شواهد تا آنجا که می دانیم آقای الف ر.مشایی در صدد ورود به انتخابات است که این مطلب با تحلیل های بسیاری قابل استناد و اثبات است بنابر این می توانیم ایشان را یکی از کاندیداهای دوره دهم اسم ببریم. شاید فکر کنید این مباحث زود است و نباید وارد شد در صورتیکه بنده معتقدم اگر دیر بجنبیم ایشان مملکت را گرفته و دیگر هیچ کاری از دست ما بر نمی آید... تا همین لحظه مداوم بر یاران این مرد مخلص و کاری افزوده می شود و متاسفانه هر کس با ایشان روبرو می شود نمی تواند جلوی خود را بگیرد... بنابر این باید به فکر فردی باشیم که در مقابل مشایی بایستد.

از طرفی احتمال حضور آقایان قالیباف و لاریجانی و  از این قبیل افراد در انتخابات نیز بسیار زیاد است اما این افراد توان ایستادگی ندارند با معامله بر سر دو سه وزارتخانه به نتیجه می رسند. از جناح اصولگرایی به دلیل حضور مشایی و معامله با اصولگرایان سنتی و گول زدن اصول گرایان رادیکال  از یک طرف و حمایت احمدی نژاد از آقای الف.رحیم.م از طرف دیگر قافیه را بر کاندیدای اصلح حزب الله تنگ کرده و هر که باشد خواه جلیلی و خواه صفار و لنکرانی و خواه قاسمی و ... نمی تواند رای بیاورد. در مقابل اما شخصیتی است که شاید تاب رقابت داشته باشد و آن کاندیدای اصلاح طلبان یعنی حضرت سید حسن خمینی نوه  امام می باشد. چرا که هر اندازه که آقای اسفندیار.ر.م هم قدرت داشته باشد نوه امام خمینی نمی باشد. از طرفی روحانی هم نیست سید هم نیست سه پارامتری که توانست خاتمی را رئیس جمهور ایران کند البته زیبایی در دو طرف تا حدی وجود دارد.

اما در این اثنا باید به چه کسی رای داد؟

بنده شخصاً در این وضعیت با آقا سید رای می دهم.  دلیل آن هم این است که

آقای الف.ر.م رئیس دفتر رئیس جهور به گفته آیت الله مصباح یزدی جزو تفکرات فراماسونرهاست و در نتیجه با بحث هایی هم که ایشان از خود در کرده اند به هیج وجه چهره قابلی نیستند و با توجه به اینکه خود را شیعه و مومن و ولایتمدار خطاب می کنند منافق می شوند بنابر این شخص منافق ضربه بیشتری به اسلام می زند تا کافر.

بنابر این رای بنده آقا سید است چرا که می دونم شمشیر را از رو بسته و راحت می تونم باهاش مقابله کنم و هرگز مثله آقای ریاست محترم جمهور همچون خواری در گلوی رهبری نمی شود که این همه مایه بگذارند و این بنده خدا برای نه رضای خدا که حداقل رضای امت حزب الله حاضر نیست حتی یک مسئولیت آقای اس.رح.مش  را بگیرد. حدافل این است که آقا با ریاست آقا سید این همه حمایت نمی کنند و ما حسابی می تونیم از خجالت رئیس جمهور بعدی در بیایم...

خطاب به رئیس جمهور مردمی آقای احمدی نژاد هم به دلیل اینکه صدام بهش نمی رسه همین جا می گم اگه تا پایان دوره از خجالت و شرمندگی امت حزب الله در بیای که هیچ و اگر در نیایی باید روز قیامت یه لنگه پا جوابگوی امت حزب اللهی که جان و عمرشون را سر انتخابات گذاشتند بدهی...

در ضمن بزرگوار این همه کار نکن چرا که مصداق آیه ای میشی که می فرماید:

الذین ضل سعیهم فی الحیاة الدنیا و هم یحسبون انهم یحسنون صنعا

سوره کهف آیه 104

و السلام علی من اتبع الهدی

 

/ 12 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دیوار

برو بابا با این تحلیل های آبگوشتی ات[چشمک]

دیوار

برو بابا با این نظرای آبگوشتی ات.

دیوار

برو بابا با این نظرای آبگوشتی ات

عباسی

چند تا نکته : می دونید بنی صدر سید بوده؟؟ می دونید پسر نوح یغمبر زاده بوده؟؟؟ هرچند با خط مشی احمدی ن}اد مشکل دارم ولی اینو دلیل نمی دونم 180 درجه تغییر جهت بدم!!!اخوی شما هم بیشتر فک کن!!!

دیوار

سلام آبگوشتی. خوبی؟اومدم یه سر نظرای آبگوشتی ات رو بخونم[زبان][قهقهه]

تو هم مثل احمدی نژاد حرام زاده دروغ گویی ما خودمون فیلم رو میبینیم و می فهمیم گرچه به اندازه شما علمای اهل بصیرت بصیرت نداریم تحلیلت رو هم امشب ترید کن بده چماقدارات بخورن

مينا

شما بهتره تحليل نكني! چون بي سواديت بدجور به چشم مي زنه!!! راستي به جاي اين كارا يه كار مفيد كن برو چندتا واحدتو پاس كن تا از دانشگاه اخراجت نكردن!!!!!!!!!

guisan

انشا‌الله ایران نابود بگردد و ما مردم سوریه از دست این کفار راحت بگردیم. پاسدار ایرانی‌ با تفنگ ایرانی‌ هزارها در سوریه کشتند. ما متعجب چرا عربی‌ صحبت نکردند بعد فهمیدیم ایرانی‌ هستند مرگ بر ایران مرگ بر پاسدار مرگ بر اسلام ایرانی‌. این اسلام ایران اسلام نیست این جنایتکار هست. ببخشید اگر فارسی خوب نه‌.

نیما

سلام میگم این نظرایی که گذاشتی میدونی میتونه فکر درست بعضارو به اشتباه بندازه؟ میدونی چرا؟ یکی مثل من جوونه اطلاعات درست نداره از طرفی تو هم اطلاعات غلط خوبی داری که بهم چسبیدن گاف نمیدن اونوقت من میگم آره این راسته لابد بخاطر اطلاعاتی که من ندارم. همینجاست که امام علی میگه مردم باطل متحد و حرفاشون یکی میشه ولی مردم حق از هم گسیخته و نمیتونن از حق خود دفاع کنند بذارین زندگیمون رو بکنیم شمارو چه به سیاست اون که بالا نشسته از من و تو بیشتر میدونسته که تونسته بره بالا از سیاست تو هم بیشتر میدونسته حالا با چماق و زور نمیشه که تو سیاست وارد شد بشینین سر جاهاتون بذارین زندگانی کنیم نه زندمانی والسلام

نیما

راستی یادم رفت این نظر آخریه که از کناداست شما رو چه به سوریه مردم سوریه خیابون احمدی نژادو صدا میکنن ایران میاد واسه حل مشکل شما تو اتحادیه با این و اون میتپه تجدید نظر میکنن شما میگین ایران اله و بله مگه پاسدار نبود سپاه نبود خواهر و مادرامونم مثل عراقیا میدیدی فیلماشون رو دست آمریکاییا بود اگه هم حقوقی واسه سپاهیا یا حقوقی واسه خانواده شهدا یا فرزندانشون قائلن رسم پیامبره مگه نه اینکه پیامبر زنای بیوه شده تو جنگ رو به همسری میگرفت؟ رهبرمون اینکارو نمیکنه نمیشه که بکنه عوضش رسیدگی میکنه پیامبر هم میخواست بتونه کمک باشه وایه اینا