/ 4 نظر / 37 بازدید
دیوار

سلام. فک میکنم که خودت هم متوجه منظور خودت نشدی. تو که نمیخوای مطلب رو باز کنی؛خب از همون اول نگو،چون من هر چی میخونم؛نمیتونم بفهمم که تو داری چی میگی فقط تونستم فارغ شدنت رو دریابم که از همینجا این اتفاق مبارک رو تبریکت میگم. یه سوال هم دارم؛دقیقا چی رو آتیش زدی؟ به امید دیدار

هدی

سلام خب خدا رو شکر فارغ التحصیل شدین از این مقطع ..ان شاءالله تحصیل در جاهای دیگر هم به خیر و خوبی و موفقیت به اتمام برسونید. اتفاقا بنده هم دو هفته پیش رفته بودم برای کارای تصفیه حساب و فارغ التحصیلی محل تحصیلم ..خدا رو شکر از مقطع کارشناسی ارشد هم فارغ التحصیل شدم ..ان شاءالله بازم بتونم درس رو ادامه بدم. کارای فارغ التحصیلی واقعا ...چیزی نگم بهتره ولی البته من خدا رو شکر یه هفته بیشتر طول نکشید.ولی واسه شما خیلی طول کشیده.انشاءالله همیشه موفق و سلامت باشید و علاقه مند به تحصیل علم. یا علی.

سد حمید

من که دوبار این مطلب را خوندم هیچی نفهمیدم به این نتیجه رسیدم که متاسفانه آب و هوای شهر مقدس قم به جنابتان نساخته و تعادل روحی روانی تان را به هم زده. علی القاعده این هفته که اصفهان تشریف نیاورده اید این امر تشدید شده و تا هفته آینده که از آن دیار به این دیار برگردید و کمی آب اصفهان بخورید و جمال نورانی ما را زیارت کنید باید منتظر مطالبی مغشوشتر و پراکنده تر و بی سر و ته تر باشیم که جز خودتان و یحتمل هم حجره ای هاتان کس دیگری نمی فهمد ای که گفتی یعنی چه؟ کودوم عکس؟ کودوم ادامه مطلب؟ من کی ام؟ اینجا کوجاس؟

مالک

سید دادا از تو بعید بود!!!!!!!!!!