حمله به سفارت انگلیس در ایران 2 (تکمیلی)

الآن فصل امتحانات و نمیتونستم مطلب بزنم اما حیفم اومد در این مورد موضع گیری نکنم

باسمه تعالی

ای دانشجویان عزیز و ای پیروان خط امام و رهبری! آفرین بر شما مجاهدان انقلابی که به حق نشان دادید مکتبی بوده و پای درس بزرگان به نام حوزه های علمیه تلمذ نموده اید.

شما دانشجویان مایه افتخار حوزه های علمیه هستید. شاید افرادی نقش حوزه های علمیه را کم رنگ ببینند لکن این کوردلان باید بدانند که روحانیت مهمترین نقش را در ایفای این  بازی زیبا داشتند که البته این مهم به جز سربازی و جان فشانی دانشجویان به رهبری روحانیت و در راه اسلام میسر نبود.

شما با شجاعت و غیورمردی خود آخرین ضربه را به روباه پیر و درمانده وارد ساختید و نشان دادید شهدای دهه ی شصت زنده می باشند.

به امید تسخیر لانه های جاسوسی دیگر

والسلام علی من اصبح و مسی لله الرب العالمین

سید قاسم

8 آذرماه 1390

/ 7 نظر / 7 بازدید
سيد احمد

سلام حاج آقا، انشاالله که امتحانا خوب برگزار بشه و همش بیست بیاری. در مورد این حرکت خودجوش دانشجوها فکر می کنم تند روی کرده اند. بیانیه شان و عکس ها را دیده ای؟ اصلا وقتی مجلس جمهوری اسلامی رای داده اینها را بیرون کنند، حمله به سفارت و شیشه شکستن و پرچم آتش زدن و دیوار ها را خط خطی کردن هیچ مفهومی جز ابراز نفرت و اغتشاش و هوچی بازی ندارد. این هم بیانیه شان: «تسخیر سفارت انگلیس با تاخیر ۳۳ ساله صورت گرفته است و بایستی سفارتخانه روباه پیر زود‌تر به تسخیر درمی‌آمد، هر فرد ایرانی آزاده‌ای که دلش برای این خاک و آب می‌تپد و جنایات استعمار پیر در حق ایران و ایرانی را مشاهده کرده است، بداند که تسخیر سفارت روباه پیر به نفع ایران و منافع ملی کشورمان خواهد بود..» یعنی هیچ دلیل خاصی برای این کار ناشته اند. فقط از انگلیس بدشان می آمده ریخته اند شکسته اند و ارعاب کرده اند و شش بعدازظهر هم رفته اند خانه هاشان.

سيد احمد

حداقل نکته مثبت کارشان این است که گفته اند ما دانشجویان انقلابی هستیم. هیچ جا نگفته اند مسلمانیم. خدا خیرشان بدهد که اقلا آبروی اسلام را نبرده اند. الحمدلله نظام اسلامی مستقر است و همه کارها باید در چارچوب نظام باشد. به نظر من هر حرکت خودجوش خود محور احساساتی اشتباه محض است و جز هزینه چیزی نصیب مسلمان و شیعه نمی کند! مگر اینکه مسئولان وزارت خارجه یواشکی گفته باشند این کار ار بکنید! که بعید می دانم.

سيد احمد

از دیشب یه کم مواضعم تعدیل شد. یک بچه مستضعفی را تصور کردم که یک قلدر گنده مرتب اذیتش می کند. بچه هه دو راه دارد. یا کتک بخورد و هیچ نگوید یا اینکه هر وقت توانست یواشکی شیطنتی کند و سر به سر گنده هه بگذارد. به این نتیجه رسیدم که حکایت ایران و بریتانیا هم همین است. از سابقه قحطی زمان جنگ اول جهانی که مرگ 10 ملیون ایرانی منجر شد و یک جور نسل کشی بود و تقصیر بریتانیا بود تا ماجرای کودتای 28 مرداد تا همین اواخر که هر چه قطع نامه تحریم هست تلاش و امضای بریتانیا پایش است. فشار و ضررش هم همه به عامه مردم ایرانی بوده. حالا هم مدتی است صدای طبل جنگشان بالا است. ما در مقابل چه بلایی به سر مردم بریتانیا آورده ایم؟ عکس ملکه مورد علاقه شان را وارونه کرده ایم و چار تا شیشه شکسته ایم. همین! هر چند کار درستی نبوده، هر گونه حرکت خودسرانه هم محکوم است، ولی این نفرت ایرانی را درک می کنم. حقشان بود.

صبور

قاسم خنگ یکم بیا تا بصیرت بهت بدم

جاوید

سلام با مارهای سمی در آستین انقلاب به روزم

هدی

سلام آقا سید کم پیدایید؟ ان شاءالله مشغول به هرکاری هستید موفق باشید.

محمد

متاسفم برای این نظرت !! الحق که لیاقت دانشگاه صنعتی رو نداشتی به درد حوزه میخوری قاسم عزیزم