آقای هاشمی مصداق بنی صدر است یا بهشتی؟؟؟

از آنجایی که برخی دوستان فکر می کنند که ما دست از موضعمان برداشته ایم این مطلب را می نویسم.

توضیح اول اینکه توبه نامه ی بنده مربوط به احساساتی عمل کردن بیش از حد و دور شدن از منطق بود، اما نه اینکه ما برای محکمات خود دلیلی نداریم. این را در اینجا به کلیه دوستان عزیز می گوییم که سر سوزنی مواضعمان نسبت به آقای هاشمی تغییر نکرده است و با قوه ی بیشتری آراء ایشان را به نقد می گذاریم.

این را نیز بگویم که اصلاً از مقایسه میان افراد بدون دانستن مواضعشان موافق نیستم. شخصی در نظرات قبلی متاسفانه آقای هاشمی را با حضرت آیت الله شهید دکتر بهشتی مقایسه کرده و همانگونه که مرگ بر بهشتی می گفتند مرگ بر هاشمی گفته شد؟

برادر گرامی باید به شما عرض کنم که تنها سه نفر با مراعات کردن با منافقین مخالف بودند و آنها حضرت امام خمینی، امام خامنه ای و حضرت آیت الله بهشتی بودند. به نقل از خود آقای هاشمی چندین بار با حضرت امام مجادله می کردند که چرا با منافقین مراعات نمی کنید. در مورد قاتل زنجیره ای سید مهدی هاشمی ملعون نیز بر کسی پنهان نیست که تا چه اندازه آقای هاشمی از طریق نفوذ در دفتر آقای منتظری سعی در ابقای این ملعون نمودند. در جایی دیگر به گفته خود ایشان در خاطراتشان علارغم مخالفت های شدید امام خمینی با بحث قائم مقامی و بحث شورایی ایشان شخصاً پافشاری کرده و برخلاف دستور حضرت امام خمینی در دستور کار جلسه خبرگان قرار داده اند...

حال شما کدام موضع و تفکر شهید مظلوم بهشتی را با آقای هاشمی مقایسه می نمایید؟؟؟؟

شما که ما را به مطالعه دعوت می نمایید در یک مورد بیاورید که شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی گفته باشند مردم فقیر باید زیر چرخ اقتصاد خرد شوند...؟ این در حالیست که در تفکر آقای هاشمی یعنی تفکر کارگزارانی مردمی که نمی توانند درآمد کسب نمایند باید بمیرند...

ای کاش کمی مطالعات خود در تاریخ را بیشتر می نمودید تا ببینید چه کسانی و چه جریان هایی نگذاشتند صحبت های امام به تحقق برسد.

اگر نمی دانید، باید عرض کنم تا بدانید حضرت آیت الله دکتر بهشتی و حضرت امام خمینی در هنگام مشاهده افکار منحرفی در فرزنداشان سریعاً کارهای خود را کنار گذاشته با فرزندانشان به مناظره پرداختند. شهید بهشتی در دورانی استعفا داده و به قدم زدن کنار فرزند بزرگ خود می پردازد. به نظر شما چرا حاج احمد خمینی رنج نامه ای صادر می کند اکنون بیت امام از منتشر شدن آن خودداری می نماید.

حال آنکه شما نه تنها در سخنان آقای هاشمی کوچکترین جمله ای مبنی بر اینکه فرزندانشان به خطا رفته اند نمی بینید بلکه مدام از آنها تعریف و تمجید کرده و می فرمایند آن ها باعث افتخار بنده هستند!

حال اگر شما باز هم در مورد پرونده مهدی هاشمی شک دارید به خودتان مربوط است و تمایل به درک حقیقت که انصافاً ذره ای در وجود شما مشاهده نمی شود و ای کاش ذره ای عناد خود را کنار می گذاشتید؟

بچه های حزب الله از اینکه توبه کنند و به خطای خود اعتراف کنند ابایی ندارند چرا که امام خامنه ای را ولی امرشان دانسته و هرگونه دستور وی را فصل الخطاب می دانند...

بنابر این بپرسید از بزرگان ما و سرداران سپاهی که هنوز مانند دوران انقلاب حق طلب هستند، آیا آقای هاشمی کنون انحراف دارند یا انحراف داشته اند؟

به هیچ وجه هم با جواب هایی مثل اینکه شماها کجا بودید آن موقع که ایشان زندان بودند یا... قانع نشده و نمی شوم چرا که به قول امام خمینی اسلام پر است از خیانت بزرگانش به اسلام...

در اینجا لازم است ذکر کنم که شعار مرگ و یا لعن هرگز توهین به حساب نمی آید و همان برائت شیعیان از دشمنانشان است. همانگونه که ائمه علیهم السلام نیز در مقابله با دشمنانشان زیاد از این سخنان داشته اند. لکن در شرایط حاضر به نظر می رسد که جنبش بی پدر و مادر سبز نیاز به پدری دارد و حضرت امام خامنه ای نمی خواهند بگذارند آقای هاشمی را به عنوان پدر انتخاب نمایند. لذا بنده شخصاً تمامی تلاش خود را جهت نمایش دادن چهره واقعی این مرد از طریق منطقی معطوف می نمایم، چرا که بیشترین ضربه را به انقلاب، انقلابیونی می زنند که با نام اسلام تفکرات منحرفی داشته و خلاف عدالت حرکت می نمایند....

 

/ 3 نظر / 6 بازدید
دیوار

آخی که چقدر فعال شدی تو.آفرین [لبخند]

مالک

دادا قاسم نگران نباش تاحالا کارامون درست بوده درآیند هم باعنایت حضرت درسته. گوش به این خناسان نده ایناهمیشه کج فهم بودن. حضرت آقا فرمودندبه بزرگان بی بصیرت که درست حرف بزنید وگرنه سیل جوانان بااخلاص وباایمان وخوب شمارا باخود خواهد برد. """"آینده ازآن ماجوانان انقلابی و ولائی میباشد""""

خیلی خری