درخواستی از رییس جمهور

 

و اما متن نامه:

 

حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر احمدی نژاد

سلام علیکم

جناب آقای دکتر احمدی نژاد برای بنده که خود به واسطه ی حمایت از جنابعالی در بین دوستان به احمدی نژادی منتسب شده ام سوالاتی در ذهن دارم که بسیار دغدغه آفرین است. البته  ذکر این مطلب تنها به جهت نشان دادن دغدغه و نگرانی بنده است و نه بنده به خاطر حمایت از جنابعالی درخواستی داشته و دارم و نه جنابعالی احساس وظیفه ای نسبت به بنده. علارغم حقی که جنابعالی به عنوان رییس جمهور خدوم و فعال به گردن بنده دارید هر جا ایرادی از جنابعالی به ذهنم خطور کند بدون هیچ تعصبی بررسی خواهم کرد و چون در این مورد به هیچ توجیهی نرسیده ام سوال خود را با جنابعالی در میان میگذارم. نکته ای که اکنون موضوع داغ محافل رسانه ایست ذهن بنده را مشوش کرده است.

جناب آقای دکتر آقای مشایی یکی از پرخبرسازترین افراد در دولت هستند و بعد از هر سخنرانی موضع گیری های فراوانی خواه درست یا نادرست علیه ایشان می شود حال سوال بنده اینجاست که:

1ـ آیا ایشان برای دولت و حامیان دولت حاشیه ساز نیستند؟

2ـ اگر پاسخ جنابعالی حاشیه ساز نبودن است و بخواهید دسیسه رسانه ها را ذکر کنید باید این سوال را جایگزین کنم که چرا اصحاب رسانه تنها به صحبت های ایشان در هیئت دولت دسیسه انجام میدهند؟ و آیا موضع گیری های روحانیون برجسته من جمله حضرت آیت الله مصباح یزدی یا آیت الله مکارم شیرازی یا آیات عظام دیگر و دلسوزان نظام علیه ایشان هم دسیسه است؟

3ـ آیا تمامی صحبت های آقای مشایی مورد تایید جنابعالی است و اصلا ایشان خطایی نداشته اند؟

4ـ حداقل نظر شما پیرامون دوستی با مردم اسرائیل چیست؟

5ـ با علم به اینکه جنابعالی فردی دلسوز و ولایی هستید این سوال را می پرسم که آیا نظر مقام معظم رهبری والاتر است یا نظر جناب مشایی؟

6ـ آیا پایمال شدن دستور یا حتی پیشنهاد مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای اهم است یا حفظ جناب آقای مشایی در دولت؟

7ـ به فرض اینکه جناب مشایی فردی سخت کوش و عاری از خطا و اشتباه هستند آیا به لحاظ هزینه ای که ایشان برای نظام دارند نباید از شخص دیگری در جایگاه ایشان استفاده کرد که اصحاب رسانه هم کمتر به آن شخص حساسیت داشته باشند؟

8ـ آیا هیچ فرد دیگری در نظام پیدا نمیشود که از پس این جایگاه بر بیاید؟

9ـ به فرموده ی معظم له حضرت امام خامنه ای در نظام جایگاه های زیادی برای خدمت وجود دارد. بنابر این آیا نمی توان در جایگاه های پایین تر و یا در جایگاهی بدون سمت از منویات ایشان (جناب آقای مشایی) بهره کافی برد؟

10ـ حداقل سوال این است که آیا در روابط دیپلماسی ریاست دفتر ریاست جمهوری باید در همه ی سفرهای خارجی در کنار دست ریاست جمهور حضور داشته و حتی در پاسخ به سوالات رییس جمهور در کنار دست ایشان بنشیند؟

11ـ آیا ایشان به عنوان نفر اول در کنار شما قرار دارند یا معاون اول شما!؟

12ـ در سخنان خود فرموده اید کاری می کنند که جناب آقای مشایی عذرخواهی کند سوال بنده این است که آیا همه خطاپذیراند و جناب مشایی خطاناپذیر؟ پس اگر ایشان هم خطاپذیر باشند چرا هراسی از عقب نشینی یا عذرخواهی از مردم مهربان مملکت خود باید داشت؟

13ـ اما باید به جنابعالی یادآور شوم مطابق با صحبت های جنابعالی در زمان حاضر مسائل بسیار پراهمیت دیگری است که نباید مردم از آن ها دور گردند. چرا که نظام اسلامی ما در حال دگرگونی است بسیاری از اشخاص چهره که برای انقلاب تلاش کردند در حال تبدیل شدن به سیف الاسلام هایی هستند که در جنگ جمل شمشیر علیه اصل اسلام و خود اسلام کشیدند. آیا نباید در این زمان حاشیه سازی ها کمتر شود که مطمئناً این حاشیه سازی ها به نفع منافقین خواهد بود. آیا نباید در زمانی که مردم دچار فتنه ای عظیم هستند دست و پای کمتری زد تا گرد و غبار فتنه بنشیند. مطمئنا سایت های دشمنان را میبینید که با چه کینه ای علیه ملت ما قیام کرده و سخن می گویند پس چرا ما با دست خود گرفتار دام های شیاطین شویم؟

در آخر دلسوزانه از جنابعالی خواستار تعویض ایشان و نشان دادن اقتدار همیشگی خود به جهانیان حتی نسبت به عزیزترین نزدیکانتان هستیم ...

 والسلام علی من التبع الهدی

/ 8 نظر / 15 بازدید
یکی از اطرافیان

سید این چیزی که شما بهش میگین فتنه هیچ وقت فروکش نمیکنه پس اگر از مشایی و احمدی نژاد به خاطر حاشیه سازیشون مطالبه داری تا امیدی برای خاموش شدن فتنه!!!!! ایجاد بشه باید بگم که زهی خیال باطل. مردم مطالبات دیگه ای دارند و تا بدست نیاد فتنه!!!!!!!!!! فرو نخواهد نشست. تلاش های مشابه تلاش شما و به اصطلاح مطالبه گری از رییس جمهور و اطرافیانش هم نشان دهنده احساس خطر از مطالبات بزرگ مردمی است.

م.ح.ک

من جای دکتر جواب می دم: 1-خیر عزیز دل برادر ایشان دارند نظرات و گفتمانی را مطرح می کنند نیازی به این همه جنجال نیست اگر دیگران نظری دارند بیایند و با ایشان بحث کنندف فضا برای حرف زدن برای همه هست. 2-همون طور که در جواب سوال قبل گفتم ایشان حرف های جدیدی دارند که قبلا کسی اونها را نمی گفت برای همین برای بعضی جدید است. این اشخاصی هم که اسم بردید بزرگوارند و قطعا فضا را برای گفت و گو و تعامل باز می دانند این وسط عده ای اطلاعات غلط به این بزرگواران می دهند. 3-غیر از انسان های کامل کسی معصوم نیست قطعا همه خطا می کنند. بحث سر این نیست که مواضع ایشان مورد تایید من هست یا نه بحث اینه که چرا در کشور فضای بی اخلاقی حاکمه و کسی نمی تونه نظراتش را بیان کنه هر چند که صحبت های ایشون مورد تایید من است. 4-اون موضوع که تموم شد رفت ولی همون موقع هم جنجال رسانه ای درست کردند و حرف ایشون را درست متوجه نشدند. 5-نظرات مقام معظم رهبری برای همه فصل الخطاب است. .... حالشا ندارم بیشتر بنویسم سوال جدید؟ با فرض اینکه ایشان(آقای مشایی)نظرات جدیدی را مطرح می کنند آیا مطرح کردن این نظرات در سطح جامعه درست است؟آیا نباید این نظرات در

م.ح.ک

سوال جدید؟ با فرض اینکه ایشان(آقای مشایی)نظرات جدیدی را مطرح می کنند آیا مطرح کردن این نظرات در سطح جامعه درست است؟آیا نباید این نظرات در کرسی های آزاد اندیشی در حوزه ها و دانشگاه ها مطرح شود نه در مجامع عمومی و رسانه های جمعی؟

میگن عادلی ولی خودم میگم.....

بابا قاسم جون اینو ولش کن .آخه این مشایی کلا قاطه بذار حال کنه.به نظر من مطالبات رو سمت بدبختی جوونا ببر....

میگن عادلی ولی خودم میگم.....

ضمنا دولت ساندیس خور بهتر از این نمیشه. جدااااااااااان میگم. ما که دیگه امیدی نداریم.نه به مشایی.. نه به احمدی.. نه به ....

رهگذر

بروباباحالت خوشه معلومه حسابی بهت رسیدند خوشی زده زیر گلوت

یکی از اطرافیان

قاسم جان این حرف شما که می گید :"شاید قشری اندک از جوونا دنبال مادیات باشند اما اغلبشون مطالبه گر و روحیات آرمانی دارند" نشان دهنده اینه که دید شما از جامعه ایران محدود میشه به همون بسیج و مسجد محلتون و نهایتا جامعه اسلامی دانشگاهتون طبیعی که به خاطر دینداری! زیاد تو جامعه نمیگردی و فقط آدمای شبیه خودت را میبینی و اسمشون را میذاری جامعه. به هر حال برای شما و جامعه شما! و رئیس جمهور منصوب شما و سایر افراد جامعه بزرگ ایرانی، طلب هدایت می کنم.

guisan

انشا‌الله ایران نابود بگردد و ما مردم سوریه از دست این کفار راحت بگردیم. پاسدار ایرانی‌ با تفنگ ایرانی‌ هزارها در سوریه کشتند. ما متعجب چرا عربی‌ صحبت نکردند بعد فهمیدیم ایرانی‌ هستند مرگ بر ایران مرگ بر پاسدار مرگ بر اسلام ایرانی‌. این اسلام ایران اسلام نیست این جنایتکار هست. ببخشید اگر فارسی خوب نه‌.