باریکلا .

یارو اومده حوزه، با خودش خودکار نیاورده. این دیگه برای خودش شاهکاریه. سر کلاس درس از استاد خودکار می گیرهنیشخند

دیروز در افتتاحیه نماز را مدرسه صدر خواندیم. جالب اینکه یک دانه مهر هم وجود نداشت، اما جالب تر اینکه این همه طلبه هیچ کدوم مهر با خودشون نداشتند. به قول یکی زا نزدیکان اون سیگاریه همیشه توی جیبش یک نخ سیگار داره اما یک شیعه توی جبیش مهر نداره. حالا کجاست اون بنده خدا ببینه که طلبه ها هم ... بله.

/ 18 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رامیان

سلام این دو تا پست اخیرتون رو خوندم. خداییش خیلی باحال نوشته بودید. همینطور ادامه بدید مشتری وبتون میشیم![نیشخند] منتظرم یاعلی

دیوار

خب سید جون حوزه چه خبرا داداش؟ بنویس و انتقاد کن که محکم پشتت وایستادم به خاطر سد حمید هم ه شده پشتت وا میستم تا بهش نشون بدم اینجا هجمه ای وجود نداره و این تویی که داری جو درست میکنی باور کن همین امثال سد حمید ها هستن که کار رو خراب میکنن و آدما رو به جون هم میندازن وگرنه که من از اول تا آخرش دوست دارم. نمیدونم تو چرا با این بنده خدا دوست شدی ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیوار

قربونت داداش؛از اولش هم چاکرت بودم و هستم حالا چرا انقدر علامت سوال گذاشتی توی جوابت؟ راستی درباره "سد حمید" هم چون گفتی شوخی کرده؛منم ولش میکنم حوصله هم ندارم باهاش آشنا بشم. در ضمن فکر نمیکنم امکان اینو داشته باشه تا ببینمش،جون اگر امکان داشت؛ می اومدم تو رو میدیدم. و اینکه شما کلا توی یه شهر باصفای دیگه زنگی میکنید و من در یک شهر با صفای دیگه از آشنایی با تو و سد حمید خوشحالم و همیشه برایت آرزوی موفقیت میکنم. و احتمالا بعدا سد حمید هم به جمع مخاطبین دعایم بپیوندند؛(البت اگر شرایط لازم را داشته باشد) چاکریم[قلب]

قسمت هایی از کامنتهای دیوار

چرا طلبه شدی؟هدفت چی بود؟آخه تو که بیکار نبودی کاش طلبه نمیشدی؛از بیشتر طلبه ها بدم میاد بیشتر گفتم چون آقای خامنه ای روحانی هستند و اگر نبودند... دعا میکنم که فقط درسش رو بخونی و هیچ وقت اون لباس رو تنت نکنی وای اصلا نمیتونم فکرش رو بکنم؛حتی زندگی کردن با فامیلی که توش طلبه وجود داشته باشه واسم وحشتناکه؛چه برسه به اینکه خودم هم طلبه بشم. شما اگر میخوای منو نفرین کنی بگو دعا میکنم طلبه بشی

سد حمید

خدایا تو خودت شاهدی که عاشق طلبه ها و روحانیون هستم. به خاطر اینکه برای احیا و ترویج دین تو از خیلی از چیزها گذشته اند. به خاطر اینکه به خاطر دین تو خیلی از سختی ها را به جان خریده اند. به خاطر اینکه به تو توکل کرده اند و برای تو مسیر زندگی شان را انتخاب کرده اند. خدایا در این راه کمکشان کن. آنهایی که برای تو تلاش می کنند اعمالشان را برای خودت خالص کن و برکاتت را بر آنها بفرست و آنهایی که به کج راهه رفته اند و لباس پیامبرت را آلوده به تزویر و ریا نموده اند و مابه زبان درازی برخی (اشاره غیر مستقیم) به این جایگاه مقدس شده اند اگر قابل هدایت اند هدایت وگرنه اساعه از روی زمین برشان دار. (هیچ مطلب طنزی در این کامنت و کامنت قبلی که به نام بنده نوشته شده وجود ندارد)

دیوار

نه دو تا علامت سوال گذاشته بودی عزیز برادر در ضمن وبلاگ گروهی ات رو پیدا نکردم اسمش چیه؟

هدی

سلام شما هم بدتر از من کم کار شدید.. البته عذر شما موجه هست ..چون در حال تحصیل علمید ..ولی آقا سید یه شرحی از درس و مدرسه دوسه خط که میتونید برای ما مخاطبان وبلاگتون بنویسید[لبخند] ... موفق باشید.

دیوار

سلام. با اجازه از شما سید عزیز؛من دو خط جواب "سد حمید" رو بدم اول اینکه: خوب جملات بنده رو خونده بودی و کنار هم چیده بودی تا از من یه غول بسازی. دوم: من از اولش هم حرف های شما رو جدی گرفتم و هیچ نوع شوخی توش برداشت نکردم. سوم: خیلی بدجور داری پیش میری و با تازیانه ات میکوبانی.فکر میکنی الان من یا هدایت میشم یا اینکه از روی زمین و زمان برداشته میشم؟ چهارم: خیلی بد داری قضاوت میکنی. پنجم: اگر حرفی داری؛مستقیم بگو.از چی واهمه داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان که کاملا توی لفافه صحبت میکنی و اشاره به شخص خاصی!!!!!!نداری؛شک بر انگیزی.

دیوار

سید قاسم،به نظرم اگر شما هم نظرت رو درباره بحث روحانیت که سد حمید راه انداخت بگی؛بهتر باشه و خیلی استفاده خواهیم کرد

دیوار

سید قاسم،به نظرم اگر شما هم نظرت رو درباره بحث روحانیت که سد حمید راه انداخت بگی؛بهتر باشه و خیلی استفاده خواهیم کرد