الهم احفظ قائدنا الامام خامنه ای و انصر من نصره و اخذل من خذله

 

آقا جان سلام ...

امروز خیلی خوشحالم. دیروز صحبت های شما را دیدم. صحبتها به جانم نشست. دلم روشن شد. امیدم بیشتر شد. احساس قدرت و شجاعت کردم. به داشتن رهبری نمونه افتخار کردم. اما آقا جان چیزی که بیش از همه چیز باعث خوشحالی من شد، آن لبخند زیبا بود. آن تبسمی که در طول خطبه بر لبها داشتی. آن لبخندی که خیلی وقت بود دیده نمیشد. لبخندی که برای عاشقان شما دیدنش آرزو شده بود. چه سال ها و روزهایی عبور کرد. و شما یکه و تنها مورد آماج حملات دشمنان و نااهلان به ظاهر دوست بودید. قصدشان نه اقتصاد، نه فرهنگ  و نه ... بود. قصدشان نابودی شما و نظام بود. خدا لعنت کند دشمنان خارجی و داخلی بالاخص سردمداران اصلی فتنه را که هنوز در راهروی نظام عبور می کنند و روبروی شما می ایستند و به شما نصیحت نامه می نویسند. خدا لعنت کند ملعونینی که دل عاشقان شما را خون کردند. ملعونینی که نگذاشتند لبخندی بر  لبها نشیند و جای لبخند را گریه های شبانه و خون دلهای فراوان گرفت. خون دلهایی که  جز امام زمان ـ عج الله تعالی فرجه شریف ـ محرمی نداشت. جای لبخند زیبایتان را بغضی کشنده گرفت بغضی از درد و رنجهایی که نه دشمنان بلکه دوستان شما ایجاد نموده بودند. بغضی که نه تاب هضمش بود نه تاب بازگو کردنش.

شنیدم که گفتی علی ماند و حوضش. آن هم چه حوض بزرگی.

براستی چه سخت است معاویه صفتانی که پشت هزاران نقاب دم از انقلاب و جمهوری اسلامی میزنند. همانانکه روزی یار غار امام بودند و امروز احساس پدری می کنند. همان ها امروز میگویند مردم از انقلاب خسته اند مردم به دنبال راحت طلبی هستند.

اما آقا جان یاران و عاشقان کوچکی داری که همیشه به فکر خشنودی شما هستند. آقا جان از شما به یک اشاره از ما به سر دویدن. تو یک اشاره کن تا ما بتها را بشکنیم.

حتی آن هایی که روزی مدعی بت شکستن بودند و امروز بت شدند را نابود نمودن. آقاجان ما آماده ایم به جان نثاری اگر چه کوچک و ناقابل...

یک شعر زیبا:

رهبرم قاطع سخن گفت و دلم را شاد کرد          قاطعانه لرزه بر ادوگه بیداد کرد

با توکل بر عنایت ها و الطاف خدا       در نماز جمعه چون جدش علی (علیه السلام) فریاد کرد

سرفرازم از خروش و اقتدار رهبرم       قدرت پوشالی دشمن همه بر باد کرد

و السلام علی من اصبح و مسی لله الرب العالمین

 

/ 4 نظر / 35 بازدید
دیوار

سلام شعر زیباتو عشق است باز هم که کامنت منو تایید نکردی. در ضمن شوما کاری جز تغییر قالب نداری نه؟

دیوار

راستی اینو یادم رفت بگم, از این بیعتت با حضرت آقا خیلی کیف کردم.منم خیلی ایشون رو دوست دارم و همیشه یه پام تو سایت خامنه ای .آی آر هست خدا رو شکر

هدی

سلام من برای این مطلبتون یک نظر گذاشتم اما مثل اینکه ارسال نشده. فقط امیدوارم در آخرین نفس پیرو ولی فقیه زمانمان باشیم و..

صبور

نه بابا سیدی آفرین کارو علنی کردی(اسم و عکسو) حضرت ایت الله سید علامه فانی بپا نری تو هوا