فوتبالیست ها بهترند یا اصلاح طلبان؟؟؟؟؟

اگر بخواهیم مقایسه ای بین این دو طیف داشته باشید شاید بتونیم به چندین مورد اشاره کنیم البته باید بگم که منظور بنده از این متن فوتبالیست های تیم ملی هستند:

1ـ فوتبالیست ها در دفاع خود با تمام توان از حیثیت تیم خود در مقابل حملات حریف دفاع می کنند اما اصلاح طلبان در حملات دشمنان مملکتشان هیچ گونه غیرتی نشان نمیدهند حتی بیشتره وقت ها بسیار ناخود آگاهانه مواضعشان با مواضع آن ها یکی در میاد.

2ـ فوتبالیست ها هر وقت گل به خودی می زنند خیلی ناراحت می شوند و بسیار شخص خاطی را سرزنش می کنند اما عزیزان اصلاح طلب مرتبا گل به خودی می زنند و بقیه  را هم به این کار تشویق  می کنند که علیه مملکت و نظام خودشان دست به کار بشند.

3ـ فوتبالیست ها در زمان گل زدن از فرط خوشحالی لخت می شوند اما اصلاح طلبان نه... اونها هر وقت عزیزان دلسوز غرب بهشون بگن لخت بشید، می شوند و البته چندتایی هم فیلم برای آنها تهیه و میکنند و میفرستند که ببین دلاورمردان ما عجب هیکل های زخمی دارند(البته به خاطر شکنجه یک موقع اشتباه نشه)

4ـ فوتبالیست ها اغلب در مقابل اخطار داور موضع گیری میکنند در این مورد اصلاح طلبان هم هنگام سوت زدن و اخطار مردم مملکت موضع میگیرند(آخه مردم کی هستند اینها لباس شخصی هستند، اگر باور ندارید اثبات می کنم آخه مردم ایران همگی لباس شخصی خودشان را بر تن می کنند اما اصلاح طلبان بیشتر سعی میکنند که لباس شخصی دیگران را به تن کنند مخصوصا لباس خانم ها به تن آقایانشان که البته قابل افتخار و غرور آفرین برای آن هاست!!!!!!!!!)

5ـ فوتبالیست ها در هافبک با سرعت زیاد به عقب و جلو میروند و فعالیت میکنند تا بلکه یک توپ به حمله برسانند درحالیکه اصلاح طلبان بیشتر حرکات عرضی توی نظام انجام میدهند مثلا بیشتر به شب های یلدا می پردازند و به داغ دل جوون هایی که نمیتونند توی این خفقان ــــ داشته باشند(منظور رابطه نامشروع نیست ها !!!!) گوش میکنند.

6ـ اما فوتبالیست ها در حمله سعی میکنند هر چه قدر میتوانند به گل هاشون اضافه کنند اما اصلاح طلبان بیشتر گل های حریف را میشمارند و آیه یأس می خوانند که نه بابا ما عقب افتاده ایم، ما باید توالت هامون هم فرنگی باشه و با آفتابه آمریکایی طهارت کنیم آخه طهارت که با آفتابه آخوندی نمیشه!!!

7ـ فوتبالیست ها هر وقت دعوایی بشه با تعصب خاصی جانب هم تیمی خود را میگیرند اما بله دیگه حتما این یکی را دیگه قبول دارید که اصلاح طلبان عزیز تازه توی دعوا نرخ تعیین می کنند و نه تنها هم وطن خودشون را حمایت نمی کنند که چند تایی هم کمک دشمنان توی گوشش میزنند و بالاخره تمام دلخوری های قبل و حال و دلخوری هایی که در آینده احتمالا پیش میاد را تلافی میکنند

8ـ فوتبالیست ها هر وفت گل میزنند برای پیروزی تیمشان خیلی خوشحال می شوند اما اصلاح طلب ها نه تنها خوشحال نمی شوند که تازه توی خود پیروزی شبهه میندازند...آخه کی گفته ما توی برنامه هسته ای برنده شدیم؟؟؟؟ ما باید از آمریکا بترسیم آمریکا خیلی خطرناکه حسن، آمریکا خیلی وحشتناکه حسن اصلا آمریکا ....

9ـ فوتبالیست ها در زمان استراحت به صحبت های مربی خودشون خیلی خوب گوش میدهند و توی زمین سعی می کنند که صحبت های مربی را اجرایی کنند. اتفاقا در این مورد اصلاح طلبان هم بسیار به سخنان رهبر خود گوش میکنند و دقیق نکته گیری می کنند تا در زمان اجرا هر چی رهبرشون گفته خلافش را انجام بدهند... کی گفته ولایت فقیه اونم مطلقه ما ائمه را هم قبول نداریم پیامبرش را هم که قبول داریم از زور اینه که میخوایم خودمون را مسلمان جابزنیم و گرنه اونم قبول نداریم اگه جلوتر بخواید برید که اصلا خدا راهم قبول نداریم دیگه چه برسه به ...

10ـ فوتبالیست ها با وجود داشتن اختلافات درونی اما مقابل تیم حریف تماماً حامی مربی خودشون هستند اما وای به وقتی که بگندد نمک....اصلاح طلب ها حاضرند هر کی بهشون دستور بده ولی رهبرشون بهشون دستور نده . دستور هم که بماند پیشنهاد هم ترجیجا نده بهتره. آخه ما حاضریم زیر بار ولایت اوبامای سیاه پوست(ببخشید توهین شد)، اوبامای صلح طلب زیباروی با آن همه کرامات!!! بریم اما ولایت فقیه را قبول نکیم

11ـ فوتبالیست ها برای بازی کردن به اجازه ی مربی نیاز دارند و بدون اجازه ی اون حق حتی توی تمرینات شرکت کنند البته در این مورد به لطف مردم انقلابی اصلاح طلبان مال این مزه ها نیستند که بخواند خلاف اجازه ی رهبری جایی توی نظام پست بگیرند اما تا جایی که بتونند هوچی گیری میکنند و پیمان شکنی ..

12ـ فوتبالیست ها همیشه سعی میکنند توپ را از زمین خودی به زمین حریف پرت کنند تا از دروازه دور بشه اما اصلاح طلب ها خودشون توپ را روی نقطه پنالتی میذارند تا بلکه عزیزانشان در غرب لطفی به آنها بکنند و توپ را با عرض معذرت زارتی درون دروازه بزنند تا بلکه خدمات آنها به غرب به چشم بیاید که به حمدالشیطان آمده است

13ـ  فوتبالیست ها زمانی که حامیان زیادی داشته باشند میگویند ببینید تمام ممکلت حامی ماست و هرگاه ورزشگاه خالی باشد می گویند دربها به روی حامیان ما بسته شده است در عجبم که در این مورد اصلاح طلبان با فوتبالیست ها اشتراک دارند اگر خودشان 20 میلیون رای بیاورند می گویند ما بیشماریم(البته بیشتر در مضطراه ها و چاه های خلا این شعارها دیده شده است) و اگر حریف رای بیاورد می گویند وا اسلاما وا محمدا که تقلب شده است و مشتی لباس شخصی رای داده اند(جهت اطلاع بیشتر از کلمه لباس شخصی رجوع شود به مورد)

14ـ فوتبالیست ها در 90 درصد موارد به رای هیئت نظارت احترام میگذارند و اگر اعتراض داشته باشند از مجاری خودش اقدام می کنند و هرگز به تیم حریف در کشورهای دیگر چنگ نمیزند. اما درود بر اصلاح طلبان غیور و مبارز نه تنها هیئت های نظارتی را قبول ندارند که علیه آنان اقدام میکنند و به سازمان بچه های بی سرپرست و سازمان حمایت از منافقین شکایت میکنند البته تنها(به قول خودشان) تاکنون شیشه نوشابه اثر کرده است وآن هم تا زمانیکه درد شیشه نوشابه کمی کمتر شود دوباره علیه هیئت های نظارتی اقدام می کنند.

15ـ برخی از فوتبالیستها علاقه به بازی در تیم های غربی دارند و تعداد زیادی مخالف بازی در تیم های خارجی هستند اما اصلاح طلبان به اتفاق همگی علاقه مند به فعالیت برای دشمنان نظام و مملکت هستند.

16ـ فوتبالیست ها با متن هایی که علیهشان نوشته میشود بسیار متعصبانه برخورد میکنند این درحالیست که اصلاح طلبان در کمال آرامش و منطق تنها فحاشی می کنند.

17ـ فوتبالیست ها پول های دولت را به تاراج میبرند و اصلاح طلب ها دولت را با تاراج برده اند و از اینکه چند سالی محل ارتزاقشان بسته شده است بسیار شاکی شده اند

18ـ شاید اگر کمی دیگر فکر کنم چیزی به ذهنم برسد برای همین شماره 18 تا 20 را نگه میدارم بلکه بعدا مطلبی اضافه شود.

19ـ..

20ـ...

اما عزیزان بنده تا قبل از این متن که خودم بنویسم بسیار از فوتبالیست ها متنفر بودم اما حالا میبینم باید فقط از آنها بدم بیاید چرا که حداقل غیرت آنها از عزیزان غیور اصلاح طلب بسیار بسیار بیشتره

شما به این نتیجه نرسیده اید؟؟؟؟

نکته ی آخر این که درسته که نمیشه گفت همه اصولگراها توی خط انقلاب و اسلامند اما میشه گفت همه اصلاح طلب ها توی خط آمریکا هستند خواسته یا ناخواسته

از عزیزان اصلاح طلب هم می خوام به دل نگیرند و هرکدوم از موارد خارج از واقعیت بود باآزادی بیان تمام اعلام کنند البته میدونم اهل بحث نیستید اما مهم نیست هرجوری خواستید فحش بدید بدید بنده اهل سانسور نیستم

/ 4 نظر / 7 بازدید
فحش ده

گفته بودی هر جور خواستیم فحش بدیم؟ متنو نخوندم! اما از شخصیت تند روت معلومه چه دری وری هایی نوشتیف پس خاک تو سرت. بس بود؟ اگه هنوز حال نیومدی پیغام خصوصی بده بیشتر حالتو جا بیارم راستی من اصلاح طلب نیستم اینو پای اون بندگون خدا نذار.

احمقی نژاد

کییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ر

يه رهگذر ديگه

سلام خيلي با حال بود.تك تك بندهاشو با پوست و گوشت و استخونم از اين اصلاح طلب هاي بي منطق(به خصوص تند رو هاشون) حس كردم آخر حرفشون اينه" نه اسلام نه ايران ، جانم فداي شميران"

همیشه حق گرا باش

صرفا یکی از دو جناح حق نیست!!!!!!