دانشجویان حامی جبهه پایداری - حامیان جبهه پایداری در فضای مجازی

بالاخره ما هم مهندسی شدیم ...

بالا خره انتظارها به پایان رسید و بنده بالاخره فارغ التحصیل شدم. پیرو پست آقا یحیی در بلاگ آفتاب معرفت که خود را دارای رکورد در دانشگاه حساب می کرد بالاجبار این پست را جهت آگاهی و عبرت آیندگان قرار میدهم. البته با سند معتبر...

اما قبل از گفتن شرایط فارغ التحصیل بر خود لازم میدانم تجربه ای که بنده در این قضایا یافت نمودم را در اختیار شما عزیزان قرار دهم باشد که مورد رضایت پروردگار قرار گیرد!

ضرب المثلی هست که می گوید کس نخوارد پشت من جز ناخن انگشت من...

خیلی دلم میخواهد گوینده این ضرب المثل را پیدا کنم و در محضر او سالیان سال مستفیض گردم.

انصافا خود بنده خیلی دوستان عجیبی دارم، به قول سهراب بهتر از برگ درخت، دوستانی که مطمئنا بسیاری در زندگی تجربه نمی کنند و شاید تنها یکی از این دوستان نصیبشان گردد. این در حالی است که بنده اصلا دوست بد ندارم.

اما بزرگترین مشکلی که بنده دارم و خدا را شکر دوستانم ندارند این است که تا پای جان برای رفیق می ایستم. اما به قول اون یکی ضرب المثل که گفت برای کسی بمیر که برات تب کنه به لطف خداوند دوستان ما تب که هیچ خدا را شکر و به حمد الله یک عدسه ناقابل هم نکردند.

البته دلم از برخی مسائل پر است و واقعا اینگونه نیست که من سیاه نمایی می کنم. اما افعالی که بنده در یک روز برای فارغ التحصیلی انجام دادم به لطف برخی دوستانم تا دو ماه عقب افتاد. واقعا دلم نمیخواهد نامردی کنم و بدگویی نمایم و حق می دهم که هر کس برای خود مشغولیاتی دارد اما انتظار بنده این بود که فارغ التحصیلی یک روزه حداکثر یک هفته به طول بانجامد.

(توضیح : به دلیل اینکه بنده در قم هستم نمیتوانستم کارهای فارغ التحصیلی را انجام بدهم و به دوستان سپردم که به لطف خدا تا حد زیادی بر روی زمین ماند و خودم بالاجبار با غیبت در حوزه یک روزه فارغ التحصیل شدم)

 

.............................. پایان اپیزود اول ..............................

حالم از این بلاگ به هم می خوره. بلاگ های بقیه چه اندازه مطلب های تحلیلی دارند اما من نشسته ام دارم برای خواننده شعر می خوانم.

از آنجا که حوزه علمیه به لطف خداوند محل افراد بصیر است و به حمدالله ما در مدرسه نه تنها اینترنت نداشتیم بلکه کامپیوتر هم موجود نبود و البته یک تلویزون داخل یک گنجه به صورت مخفیانه موجود است، بنده هم تمامی موارد بالا را با خرید لپ تاپ و گیرنده دیجیتال و وایمکس مبین نت (مبارکم باشه سور هم دادم دلتون هم بسوزه) به بصیرت عزیزان طلبه آتش زده و آن ها را در معرض انحطاط قرار دادم.

در حال حاضر حجره ی ما پاتوق طلاب ناشی علیکم بالحواشی است...!

این عکس هم از ابتکارات طلاب عزیز است. به نظرتان دیوار ذیل مربوط به دیوار کدام قسمت از مدرسه می باشد؟

 

.............................. پایان اپیزود دوم ...............................


 

 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter