دانشجویان حامی جبهه پایداری - حامیان جبهه پایداری در فضای مجازی

اولین روز طلبگی ...

بالاخره
بعد از اینکه حوزه علمیه قم نشان داد که لیاقت حضور بنده را ندارد(!) بنده به اصرار و الحاح فراوان عزیزان حوزه علمیه اصفهان (!) در یکی از مدارس علمیه بسیار مشهور استان ثبت نام نمودم. این مدرسه نام آشنا که کمتر کسی در اصفهان میشناسد تجربیات فراوانی در پایه های مختلف دارد. لکن ما اولین ورودی های پایه اول مدرسه هستیم که احتمال قوی پایه دومی نیز وجود نداشته و مجبور به هجرت از این مدرسه خواهیم بود. مخلص کلام که به قول شاعر همه چی آرومه اما ....

امروز  اولین روز بود. خلاصه ابتدا شعر مدرسه ها باز شده را خواندیم و بعد رفتیم به سمت  مراسم افتتاحیه. طی حدود 7 سخنرانی ما را به فیض اکبر رساندند و لکن تنها یک نهار دادند. این اولین و احتمالا آخرین غذای رایگان حوزه به ما بود.

خوبی هایی که سخنران ها برای طلبه و طلبگی گفتند ما را یک کمی امیدوار کرد. البته یکی از سخنران ها فرمودند باید خودتان را برای ناسزا گویی ها آماده کنید. به همین دلیل جهت تمرین فردا ان شا ا... در مدرسه مراسم فحاشی برگزار می گردد.

اما نمی خوام اون سخنرانی ها را ذکر کنم چرا که ممکن است عده ای ایراد بگیرند و بگویند که جهت جذب افراد نوشته شده است.

اما یک چیز بد داشت که به دلیل اینکه موجب ملاعبه دست بدخواهان بشود ذکر نمی کنم و ان شا ا... در محافل خصوصی با دوستان در میان می گذاریم.

اصلا هم دست از انتقاد بر نمی داریم. البته این شش سال را دندان روی جگر می گذاریم و فعلا کظم غیظ می کنیم. البته باز هم نمی ترسیم که اخراج بشویم و لکن احترام را نگه می داریم. و لکن باز هم اصلا نمی ترسیم به دادگاه ویژه برویم اما حرمت ها را نمی شکنیم چرا که روحانیون زعمای دین هستند و نباید به آنها دست زد. ممکن است خدای ناکرده اسلام در خطر بیافتاد.

و خیلی لکن من مانده ام چگونه روحانی شویم ماااااا. اگر اخراجمان نکنند حتما یک چیزی می شویم مااااااا.

یک خاطره خیلی باحال هم دارم که بعدا می گم. بگذارید ببینم فردا چه طوری با من رفتار می شه؟ احتمالا با حکم اخراج به دلیل نگارش این مطلب مواجه شوم که بهتر است سکوت الهام بخش وحدت نمایم.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter