دانشجویان حامی جبهه پایداری - حامیان جبهه پایداری در فضای مجازی

یک فیلم یک خبر یک دغدغه (فیلم اشکهای مایلی کهن)

سلام

در FaceBook (نعوذ بالله) یک فیلم از اخبار 20:30 در مورد گریه مایلی کهن قرار داده بودند که بنده فیلم را در ادامه مطلب قرار داده ام. خبری هم در این باره جهان نیوز نوشته است که جهت پوشش خبری بیشتر آن را هم قرار داده ام.

اما مطلبی که خیلی درد آور است: این یک بار که ما رفتیم ورزشگاه انواع چهره های خفن و لاابالی را دیدیم تا انجا که همان شخص مذکور که قصد بوسیدن×! بنده را داشتند می گفت یک بار شماها به ورزشگاه اومدید ها... این جمله یعنی اینکه افراد متین و ماخوذ به حیا حق حضور در ورزشگاه ندارند. هم چنین لیدرهایی که از جانب ورزشگاه ها انتخاب می شوند عموما مورد آموزش های ویژه ی فحاشی (آن هم از نوع +18) ، کتک کاری و دعوا و قمه کشی و .... قرار می گیرند. این مطلب واقعا برای ورزش ما دردناک است. نمی دانم راه حلی هم دارد و آیا ما میتوانیم تاثیر گذار باشیم یانه.

اما به هر حال خیلی برای خود بنده این اشکهای مایلی کهن فردی که انصافا بسیار با حیا و با انصاف است دردناک است. چرا نباید یک چنین فردی در فوتبال بتواند حضور فعال و پررنگ داشته باشد و یک مشت اراذل فوتبال را قبضه کرده باشند. بعد هم ادعا کنیم که فوتبال برای نشان دادن ایران به جهانیان بسیار مفید است. اگر قرار است ایران با این چهره در جهان شناخته بشود همان بهتر که فوتبال ایران همیشه در قعر جدول باشد...


لینک فیلم:

http://ghassemallameh.persiangig.com/video/Facebook%20%289%29.flv

لینک اخبار:

http://www.jahannews.com/vdcjaaevvuqemyz.fsfu.html

 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter