دانشجویان حامی جبهه پایداری - حامیان جبهه پایداری در فضای مجازی

دانلود فیلم ظهور بسیار نزدیک است... با لینک مستقیم به همراه نقد غیر مستقیم

به احتمال زیاد افرادی که با سایت http://u313.com/ آشنایی داشته اند برایشان زیاد این مطالب تازگی نداشت که البته پس از گذشتی زمان فیلتر شد و آدرس http://u313.ir استفاده میشد که این سایت نیز به لطف کار اخیرشان فیلتر شد. حالا اگه ندیدید و دوست دارید ببینید قبلش نقدش را بخونید که از خودم در کرده ام و سپس دانلود نمایید...


به سه دلیل عمده با فرض صحت مندرجات آن نباید این فیلم تهیه می گردید...

١)      در کل نشانه ها و علایم ظهور بسیار زیبا هستند، از این لحاظ که آدمی را امید می بخشد به ظهور و بنابر این هر چیزی که باعث گردد این امید ناامید شود باطل خواهد بود. بنابر این درباره ی نشانه ها و علائم تنها اعلام آن ها کافی است و اصلاً نیازی به تعیین مصداق ندارد چرا که اگر مصداقی به اشتباه تعیین گردد و فرد تعیین شده از دنیا برود بنابر این معادلات شخص به هم ریخته می شود و ممکن است به اصل موضوع ظهور ضربه بزند که مسلماً قابل توجیه نخواهد بود. چرا که در زمان های قبل نیز شرایط زمانی مطابق اکنون پیش می امده است و مصداق هایی تعیین می گردیده اند لکن به  صلاحدید خداوند منان ظهور تعویق می افتاده است و تمامی مصداق ها از بین می رفتند که خود این باعث اضطراب و نگرانی و ایجاد شبهه میان شیعیان می گردد.

لازم به ذکر است بنده نیز بسیار به این شرایط امیدوار هستم و واقعاً شرایط جهانی بسیار هستند و بسیاری مصداق ها بسیار نزدیک به علائم ظهور است. لکن اگر آن مصداق ها همان موارد مذکور در علائم باشند که به زودی سپاهیانشان حرکت می نمایند و با ظهور حضرت همه چیز آشکار می گردد. اما اگر در مصداق ها خلافی باشد چه؟

٢)      این مستند و پخش در این وسعت با وجود چنین محتوایی اشتباه محض این عزیزان بوده است. چرا که در هیچ کجای این مستند قسمت های جذبی وجود ندارد چه بسا که باعث به وجود آمدن تهمت های زیادی علیه حزب الله شده است و عده ای نافهم در جامعه تلقین می کنند که این ها مقدمات معرفی فلان مرجع به عنوان امام زمان است. تا بدانجا که در دل برخی بچه های مثبت و حزب اللهی نیز رخنه کرده و بعضاً دچار سردرگمی شده اند. بنابر این چرا یک چنین مستندی که باعث ریزش های فراوانی است و دهان یاوه گویان راعلیه حزب الله به بدگویی باز می کند در این وسعت نشر بیابد.

٣)      به حمد الله حزب الله متقن ترین ادله را دارد و برای اثبات حقانیت خود نیازی به دست آویز کردن یک چنین مسائلی ندارد. بنابر این نباید گره ای که با دست باز می شود را با دندان گره ی کور کرد که هیچ کس نتواند آن را باز کند. دلایل ما آن قدر محکم است که جبهه های مخالف را به فحاشی و هوچی گیری وا میدارد و اکنون جریانی که از خود هیچ نداشته و ندارد با این مستند علمی بر پا کرده و به تبلیغات با دید روشنفکری می پردازد.

 

بنابر این حالا که این نقد را خوندی دیگه نمی خواد دانلودش کنی. اگرم نخوندی برای بنده ارزش قائل نشدی و انتظار نداشته باش که من برات فیلم را گذاشته باشم!!!!

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter