دانشجویان حامی جبهه پایداری - حامیان جبهه پایداری در فضای مجازی

السلام علیک یا صدیقة الکبری...

 

پدر زخم زبان بسیار خوردم

میان کوچه های شهر،سیلی

پدر زهرای تو حاجت روا شد

ببین بازو و دست و سینه من

 

کتک از خصم بد کردار خوردم

هم از دشمن هم از دیوار خوردم

ببین مزد رسالتت ادا شد

بلا گردان جان مرتضی شد

 

دست به قلم شدم که  از غم هایت بگویم. با خود گفتم می نویسم و آنچه می دانم می گویم که عالم بداند مادر ما به ضربه ی درب شهید نشد. مادر ما از غم های نهفته ی سینه اش جان سپرد. می خواهم روضه بخوانم، قلم یاری نمی کند. انگار قلم نیز می خواهد بگرید. ای دست ها توان دارید برایتان بگویم و شما قلم را به حرکت در آورید. اما اگر دست هم بجنبد قلم نمی نویسد. مادرجان گفته اند دست به کمر راه می رفتی، گفته اند  روی خود از همسرت پنهان می نمودی، گفته اند در بین درب و دیوار ماندی. اما هرگز نشنیده ام در دل بچه هایت چه گذشت؟ مگر می شود مادر سیلی بخورد و فرزند آرام نشیند؟ مادر جان غمت از بهر چه بود؟ چرا یک بار نگفتی علی جان به دادم برس؟ چرا فریاد بر آسمان ندادی که جهان در خدمت تو بود؟ چرا به زمین امر جهاد ندادی؟ چرا افلاک را بر سر ما آدمیان خراب نکردی؟

 

مادر جان! گمانم که دیدی دست بسته ی علی را!

مادرجان! گمانم که دیدی جگر داغدار حسن را!

مادر جان! گمانم که دیدی رگ های بیرون زده ی گردن حسین را!

مادر جان! گمانم که دیدی دست های کوچک زینب را!

مادرجان! گمانم که دیدی خدا را! که چه اندازه ماتم زده به معرکه نگاه می کرد!

مادر جان! تو مرگ می خواستی، اما چرا؟

مادر جان! تو شیون می کشیدی، اما چرا؟

مادر جان! تو پنجه به صورت میزدی، اما چرا؟

 

مادرم غم و غصه ی علی و فرزندانش که عالم را می سوزاند را دیدی. اما مادر ببین که درد و رنج هنوز شیعه را در بر دارد. ببین که شیعه نمی تواند پلک بر هم بگذارد. ببین که شیعه از چپ و راست مورد هجمه است. ببین تهمت ها و ناروا ها علیه شیعه را....

 

مادرجان! می بینی این همه درد و رنج را و باز هم سکوت می کنی؟

مادر جان! شنیده ای که می گویند شیعیان آقا ندارند... شنیده ای که می گویند شیعیان سرور ندارند....

مادرجان! شنیده ای که می گویند شیعیان منتقم ندارند... شنیده ای که می گویند شیعیان غیرت ندارد...

مادرجان! می گویند  امامی دارند که او را نمی بینند... می گویند معشوقی دارند که بهر او نمی میرند...

مادرجان! ما بدیم. به ما نگاه نکن. اما ...

شما را قسم می دهمت به فرزندت ، به پسری که شاید از تو زاده نشد اما افتخار فرزندی تو نائلش شد. پسری که بر دستانش علی بوسه زد.

شما را قسم می دهم به شیرخواره ای که با عطش مبارزه کرد و هرگز دم بر نیاورد  و جانانه از جانان دفاع کرد...

شما را قسم می دهم به فرزندان  فرزند غریبت ....

شما را قسم می دهم به شهدای کربلا و  همه اهل بیت علیهم السلام...

مادر جان همین امشب با اشک چشم ظهور یوسفت را بخواه. مادرجان نمی شود تو بخواهی و کن فیکون نشود.

مادر جان به خدا قسم مهدی صاحب زمان نه مادر دارد نه پدر

نه برادر دارد نه خواهر.

نه یار دارد نه یاور.

اما مادر جان! بدتر از همه این است که عزیزت چاهی هم برای درد و  دل ندارد...........

 

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و جعلنا من خیر انصاره و اعوانه

والعاقبة لاهل التقوی و الیقین

 

 • Digg
 • Del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Twitter

تبدیل کد قالب بلاگفا به پرشین بلاگ

سلام

این مطلب مختص پرشین بلاگی هاست. از اونجایی قالبهای بلاگفا خیلی متنوع هستند و متاسفانه قالب های کمتری برای پرشین بلاگ موجود است بنده این لینک را که دیدم ذوق زده شدم راستش خودم هم نمی دونستم که اصلا میشه همچنین کاری کرد.

حالا با این لینک میشه به جرات گفت که پرشین بلاگ بهترین ارائه کننده خدمات اینترنتی است... (قابل توجه مسئولین پرشین بلاگ!!!)

http://www.persianweblog.ir/templates/converter/

البته خود بنده این را امتحان کردم و با سربلندی از امتحان بیرون آمد. البته یه کمی و فقط یه کمی پروفایل را به هم ریخته که ایشالا درست میشه و نگرانی وجود ندارد

 • Digg
 • Del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Twitter

دانلود فیلم اخراجی ها 3(قسمت سانسور شده) با لینک مستقیم + پیام جنبش آشغال سبزی

با سلام

از اونجایی که تقریباً دست به نقد فیلم بنده خیلی عالی شده و عده ی زیادی هم طرفدار پیدا کرده ام و مداوم لطف می کنند و ما را از نظرات گرم خودشون بی بهره نمی گذارند. لازم دانستم که مطابق رویه قبلی حالی از این جماعت بگیریم که بسوزند و بسوزند و بسوزند (نکته ایمنی:پیشنهاد می شود یک کپسول اطفاء حریق یا تلفن جهت شماره گیری ١٢۵ حتما در نزدیکی اون عزیزان وجود داشته باشد)

 • Digg
 • Del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Twitter

تقویم فروردین 1390

ایشالا قصد دارم تقویم ولایتی برای پس زمینه هر ماه از طراحی های شخص بنده را در بلاگ بنهم. البته برای فروردین ماه کمی دیر شده و مکان تقویم هم زیاد جالب نیست.

اما برای شروع کار خیلی هم خوبه و از سرتون هم زیاده

 • Digg
 • Del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Twitter

ورزش نرمش زندگی

در اینترنت که گشت و گذار می کردم به یک فایلی بسیار مفید دست یافتم که در مورد نرمش دادن عضلات صورت در هنگام کار با کامپیوتر است.

واقعاً سلامتی یکی از مواردی است که بسیار کم به آن اهمیت می دهیم. بیایید حداقل با داشتن روزانه کمی ورزش آن هم فقط در ماهیچه های صورت از سلامتی خود بهره ی کافی را ببریم...

البته به دلیل کپی بودن این فایل شاید قبلاً مشاهده کرده اید اما برای افرادی که ندیده اند باید جالب باشد.

 • Digg
 • Del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Twitter

مشایی همان فتنه ی بزرگتر خواهد بود؟

ابتدا سال نو را به همه شیعیان تبریک گفته و دعا می کنیم که خداوند امسال را آخرین سال غیبت ولی امرمان حضرت صاحب الزمان عج قرار دهد.

همانگونه که اغلب حزب اللهی ها دغدغه و نگرانی فتنه بعدی و گذراندن آن را به دلایل مختلف بالاخص تذکرات عدیده حضرت امام خامنه ای در ذهن دارند، گمانه زنی های زیادی مبنی بر اینکه آقای مشایی فتنه ساز بعدی می باشد و دکتر احمدی نژاد هم قسمتی از این پازل خواهد بود وجود دارد که البته این نظرات به دلیل رفتارهای نا به هنجار طرف مقابل می باشد تا بدان جا که تذکر آیت الله مصباح یزدی مبنی بر وجود تفکرات فراماسونری در دولت را به همراه داشته است. لکن همانگونه که از افراد مختلف من جمله جناب حجت الاسلام و المسلمین طائب و آیت الله سید احمد خاتمی شنیده اید که آقای مشایی توانایی ایجاد یک فتنه بزرگ تر را ندارد. چرا که نه پایگاه مردمی دارد و نه در چشم خواص وجهه ای علاوه بر این فاقد محبوبیت بین اشخاص بالاخص بچه حزب اللهی ها می باشد. بنابر این تمام قدرت آقای مشایی در توجیه مسئولین و معامله با آنها بر سر قدرت خواهد بود.

مشایی نه پس چه کسی؟

همانگونه که مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان را اصلی ـ فرعی نمودند، در جاهای مختلف بیش از اندازه ی یک فرع به آقای مشایی سپرده می شود و متاسفانه از اتفاقات اصلی غفلت کرده و بعضاً به آنها سپرده می شود.

اصولاً به نظر می آید فرد یا افرادی که توانایی ایجاد فتنه ی بزرگتر را داشته باشند باید مشخصه های زیر را دارا باشند:

ـ در چشم مردم از مقام معنوی برخوردار باشند

ـ دارای پایگاه های مردمی باشند

ـ دارای حصار معنوی باشند.

ـ حرف او را حرف دین بدانند.

ـ مسلط به علوم دینی بوده و قدرت مخلوط کردن حق و باطل را داشته باشند.

 

این شخص مسلماً می تواند فتنه ای عظیم را ایجاد کند. این فرد می تواند نا فهم یا با غرض باشد. از طرفی در روایات و آیات متعددی که پیرامون وقایع قبل از ظهور آمده است فتنه های بزرگ و درگیری میان علمای شیعه است تا بدانجا که اولین گروه قیام کنندگان علیه حضرت صاحب الامر و الزمان گروهی از شیعیان خواهند با وجود اینکه مسیحیان فوج فوج به سمت مسیح می روند که دست در دست حضرت مهدی می باشد

امروز در سایت های ضد انقلاب گشت و گذاری می کردم که خبر بیانات یکی از علمای عالی قدر قم در تمامی آن سایت ها به چشم می خورد. بیانات ایشان را مطالعه کردم و با چند نفر در قم و اصفهان تماس گرفتم که از آن بیانات مطمئن شوم. البته در اینجا باید از خبرگزاری های داخلی گله کرد که چرا یک همچنین بیانات مهمی بازتاب مردمی داده نمی شوند؟ و در نتیجه سلب اعتماد خود می گردند؟

در همان لحظه به یاد صحبت های جناب دکتر کوچکزاده افتادم که می گفتند در فتنه ی بعدی مراجع روبروی هم می ایستند و یک نزاع بین شیعیان به وجود خواهد آمد و احتمالاً این همان فتنه ایست که امیر مومنان می فرمایند شیعیان ما در هر کجا باشند گرفتار آن فتنه می شوند....؟

به نظر شما برای عدم گرفتاری در این فتنه و گذر از آن چه باید کرد؟؟؟

با وجود دفاتر علمایی که با کوچکترین انتقاد یا حتی پرسشی شخص را تکفیر می کنند و به حماقت و تندروی جوانان نسبت می دهند آیا گذرگاهی امن خواهد بود که بتوان از آن عبور کرد؟؟؟

والعاقبة لاهل التقوی و الیقین

 

 • Digg
 • Del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Twitter